Zapraszam do gry i życze miłej zabawy

Na początku wybierz 3 jutsu, wioske, czy jesteś dobry czy zły, 1 umiejętność


#16 2008-01-12 16:26:20

Zbanowany Pein

Gość

Re: Pein versus Sasori czyli walka...nowego z nowym :D

A wiec ja lecze sei i znowu mam cale hp potem przyzywam za pomoca telepati moje 5 cial ktore sa tak samo silne sszybkie i maja tyle samo hp i chaky i jutsu co ja  wiec 2 moje ciala odpalaja tryb berserka a 2 inne robia madori jedna moje cialo stanelo na czubku drzewa i zaczyna robic Deatch ball a ja uciekam z tamtad i gdzies sie chowam i cos robie.

 

#17 2008-01-12 16:43:47

Sasori

Uczeń Akademii

Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 0
Punktów :   

Re: Pein versus Sasori czyli walka...nowego z nowym :D

uaktywniam cs 2...ms 3 i hiruko w ktorym sie chowam...obok mnie ojciec i matka a z tylu Sandime Kazekage ktorym robie  Satetsu Suna Seisei a nastepnie Satetsu Kasui na calym obszarze nastepnie kiedy twoje ciala unikaja tego robie Satetsu Shihai tworze wielki metalowy blok na calej polanie jedynie nademna jest potu i puszczam go w dol...wszystkie twoje "ciala" gina zostajesz tylko ty

Offline

 

#18 2008-01-12 16:50:37

Zbanowany Pein

Gość

Re: Pein versus Sasori czyli walka...nowego z nowym :D

Twoi ojciec i matka zostali zniszczeni wczesniej wiec ich nie masz a zabiles tlko 4 moje ciala bo jeden z nic stal na drzewie i zrobil Deatch Balla i zucil w ciebie giniesz a jesli nie to to ja dobijam cie nastepnym Deatch Ballem to juz koniec przed deatch ballem sie nie eda obronic you are ded

 

#19 2008-01-12 16:52:36

Sasori

Uczeń Akademii

Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 0
Punktów :   

Re: Pein versus Sasori czyli walka...nowego z nowym :D

w takim razie podnosze ow...blok co spadl i zaslanim sie nim...nastepnie robie za nim drugi i obronilem sie

Offline

 

#20 2008-01-12 16:54:44

Zbanowany Pein

Gość

Re: Pein versus Sasori czyli walka...nowego z nowym :D

Niestety deatch ball jest w stanie niszcyzc wioski wiec przebija sie przez twoje 2 bloki i zabija ciebie.

 

#21 2008-01-12 16:55:23

Sasori

Uczeń Akademii

Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 0
Punktów :   

Re: Pein versus Sasori czyli walka...nowego z nowym :D

w takiej sytuacji robie teleport za ciebie...nie mam juz zadnej marionetki....i wbijam ci kunai w glowe

Offline

 

#22 2008-01-12 16:59:12

Zbanowany Pein

Gość

Re: Pein versus Sasori czyli walka...nowego z nowym :D

Sorki nie mpgles tak zrobic czytaj opis deatch balla Ta technika jest technika ostateczna i zawsze zabija przeciwnika lub kilku przeciwnikow nawet przy 8 bramie nie da sie przed tym uciec.A ty zrobiles tylko teleport niestety giniesz sorka Dobra walka:D

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.antalooris.pun.pl www.nbk.pun.pl www.swiatxninja.pun.pl www.wisla-prokocim.pun.pl www.architekturawnetrz.pun.pl